Opcje binarne – jak, co, dlaczego?

9. marca 2017

Opcje binarne lub cyfrowe różnią się od tradycyjnych transakcji na wiele sposobów. Po określany opcje egzotyczne i dostępne tylko określone bogatych inwestorów, teraz każdy może handlować plików binarnych poprzez platformy internetowej. Binaries zaoferować wcześniej określonych zwycięstw i strat, a wyniki są ustawiane wypłaty. Inwestor szacuje, że aktywa wzrosną lub spadną na pewien okres czasu. Opcje „Call” są wykonane, jeżeli przewidywania jest atutem rosnąć i „put” opcja wskazuje, że składnik aktywów handlu wi?c dodatkowe ?rodki spadnie. Jeśli szacunki inwestora zakończy się pomyślnie, zostanie odebrany kwoty ustalonej wypłaty. Z drugiej strony, jeśli przewidywania inwestora nie kwota zainwestowana jest stracone. Trzymać Cię opcje otwarte i tylko w handlu, czy można sobie pozwolić na utratę inwestycji.

Zmiany binarne

Od 2010 roku popularność opcji binarnych podwoiła się ze względu na prostotę obrotu, a także możliwość bardzo szybkich zysków. Po tym wspania?ym tekstem Typowa handlu binarny może być zilustrowany w sposób następujący.

Inwestor sprawdza rynku towarów pszenicy wcześnie rano. Przewiduje się, że pszenica będzie znaczący spadek ceny w pobliżu końca dnia. Rynki są dość stabilne, a to sprawia, że ​​ceny bardzo przewidywalne. Jako potencjalny inwestor, należy zalogować się do swojego konta handlowego i można przeczytać, że „in the money” Konta na pszenicy są nawet o 75% w wypłatach, ale straty są tak wysokie, jak 90%. Z tych liczb na uwadze, że inwestor inwestuje 1000 $ na „put” opcji (lub prognozy, że cena pszenicy będą nadal spadać) i ustawia czas ważności Artyku? w celu o 3:00 pm. Jak patrzysz na rynku pszenicy, cena faktycznie spada z $ +5,00 $ 4,99, a do czasu wygaśnięcia pszenicy 03:00 jest zasadniczo w $ +4,90. Inwestycja została zakończona „in the money” i otrzymał 75% zwrotu. Oryginalny 1000 $ jest teraz 1750 $. W ciągu niewielu godzin, znaczna kwota została wykonana w pe?nym wywiadzie na stosunkowo niewielkiej inwestycji.

Należy pamiętać, że opcje binarne wiążą się z zagrożeniami, które są znacznie wyższe niż regularne stanie handlu. Są one mniej ryzykowne niż tradycyjne, a będziesz zawsze wiedzieć, jaką kwotę będzie wygrać lub przegrać. Badania szereg aktywów na rynkach surowcowych, giełdach i rynkach walutowych przed zaangażowaniem się w każdym rodzaju handlu. Oglądaj trendów aktywa w celu określenia, które z nich rosną lub spadają i jak bezpieczne są ceny. Za pomocą platformy handlu on-line, aby puts praktyk i połączenia. Ich symulator będzie okazją do handlu, nie tracąc „prawdziwe” pieniądze. Kiedy są wygodne rozpoczęciem realizacji inwestycji z wykorzystaniem rzeczywistych pieniędzy i prawdziwych zawodów. Upewnij się, że jesteś całkowicie zaznajomiony z terminologią, warunki ważności i wynosi wygrasz czy przegrasz, zanim handel opcji binarnych.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz naszego bestsellera

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz Sprawd? to w … swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination